Miejski Ludowy Klub Sportowy "UNIA" Gniewkowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Unia Gniewkowo - Start Radziejów 0:1
Ładowanie...

Losowa galeria

UNIA - Start Radziejów - 27.03.2010
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wydarzenia

Informacja dla rodziców oraz dzieci wyjeżdżających na...

  • autor: kieras10, 2015-07-01 09:32

Zarząd MLKS „UNIA” Gniewkowo informuje, że zbiórka  na wyjazd na turniej piłkarski w Dobiegniewie ustalony został na dzień 5.07.2015r.(niedziela) o godz. 845 na parkingu przy gimnazjum, wyjazd o godz. 900  

Program Dobiegniew Cup 2015

5 lipca 2015 (niedziela)

godz. 8:00 - 15:00 – przyjazd uczestników i rejestracja w Biurze Organizacyjnym

ul. Leśna 2 (Stadion Miejski)             

godz. 16:45 – zbiórka uczestników na Placu im. pchor. T. Starca przy ul. Gdańskiej

godz. 17:00 – powitanie uczestników Dobiegniew Cup 2015

godz. 17:10 – 17:30  - przemarsz w korowodzie ulicami Dobiegniewa na Stadion Miejski

godz. 17:30 – 18:00 - prezentacja drużyn przed trybuną główną na Stadionie Miejskim

godz. 18:00 – oficjalne otwarcie XXI edycji MMTPN Dobiegniew Cup 2015

godz. 21:00 – odprawa trenerów i opiekunów drużyn biorących udział w DC 2015

(Aula Zespołu Szkół, ul. Poznańska 5)

6 lipca 2015 (poniedziałek)

godz. 8:00 – 20:00 - rozgrywki eliminacyjne

7 lipca 2015 (wtorek)

godz. 8:00 – 20:00 - ciąg dalszy rozgrywek eliminacyjnych

godz. 12:00  - konkurs sprawnościowy – żonglerka piłki nogą

8 lipca 2015 (środa)

godz. 8:00 – 20:00 - ciąg dalszy rozgrywek eliminacyjnych

godz. 12:00  - konkurs sprawnościowy – żonglerka piłki głową

godz. 19:00 – koncert muzyczny: wystąpią - Arek Kopaczewski, Mesajah oraz Model MT

(plac przed Stadionem Miejskim w Dobiegniewie, ul. Leśna)

9 lipca 2015 (czwartek)

godz. 8:00 – 20:00 - mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe oraz rozgrywki o dalsze miejsca

godz. 20:00 - pokazowy mecz towarzyski „Trenerzy – Organizatorzy”

(w przerwie meczu konkursy dla kibiców, po meczu spotkanie integracyjne trenerów i organizatorów)

10 lipca 2015 (piątek)

godz.   8:30 – 13:00  - mecze o III miejsca

godz. 13:00 – 17:00  - mecze finałowe

godz. 18.00 – 19.00  - uroczyste wręczenie nagród i zakończenie turnieju

(Stadion Miejski ul. Leśna 2)

godz. 18:30 program dla dzieci "Wesoła Olimpiada"

godz. 19:30 koncert muzyczny na zakończenie XXI edycji Dobiegniew Cup 2015

(plac przed Stadionem Miejskim w Dobiegniewie, ul. Leśna)

– wystąpią:

godz. 20:00 MEZO

godz. 21:45 zespół ŁZY 

godz. 23:45 - pokaz sztucznych ogni

godz. 24:00 zakończenie imprezy

11 lipca 2015 (sobota)

godz. 7:30 - 9:00  - śniadanie i wyjazd uczestników

 

Na turniej obowiązkowo trzeba zabrać:

1. Śpiwór.

2. Karimatę lub materac do spania.

3. Legitymację szkolną lub inny dowód tożsamości ze zdjęciem.

4. Kanapki – pierwszym posiłkiem na turnieju jest kolacja o godz. 1900

Pozostałe rzeczy:

przybory toaletowe, ręcznik, dresy itp.


Mecz 2015-06-06, 17:00


herb Unia Gniewkowo (s) 5:1 herb Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Unia Gniewkowo (s)   Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

Aktualności

Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: kieras10, 2015-06-01 12:08

ORLICY
Unia Janikowo - UNIA Gniewkowo  2:2
Bramki: Bartosz Majer - 1, Jakub Czajkowski - 1.

 

MŁODZICY
Goplania Inowrocław - UNIA Gniewkowo  2:1

Bramki: Wojciech Miszczyk - 1.

TRAMPKARZE
Gopło Kruszwica - UNIA Gniewkowo   6:0

 

JUNIORZY MŁODSI - pauza
SENIORZY - pauza


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: kieras10, 2015-05-25 13:23

MŁODZICY
UNIA Gniewkowo - Noteć Inowrocław  1:2

Bramki: Ksawery Kamiński - 1.
 

TRAMPKARZE
UNIA Gniewkowo - Noteć Gębice   4:1

Bramki: Michał Piotrowski - 2, Mateusz Kubiak - 2.
 

JUNIORZY MŁODSI - pauza

ORLICY - pauza
 


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: kieras10, 2015-05-19 14:17

ORLICY
Gopło Kruszwica - UNIA Gniewkowo  3:5
Bramki: Daniel Majer - 3, Jakub Czajkowski - 2.

 

MŁODZICY
Cuiavia Inowrocław - UNIA Gniewkowo  1:0

 

TRAMPKARZE
Fregata Polanowice - UNIA Gniewkowo   1:5

Bramki: Mateusz Kubiak - 2, Michał Piotrowski - 1, Dawid Łuba - 1, Mateusz Nowacki - 1.
 

JUNIORZY MŁODSI - pauza
 


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: kieras10, 2015-05-12 11:14

ORLICY
UNIA Gniewkowo - Cuiavia Inowrocław  6:1
Bramki: Jakub Czajkowski - 3, Daniel Majer - 1, Mateusz Kowalski -1, Wiktor Szwed - 1.

 

MŁODZICY
UNIA Gniewkowo - Czarni Wierzchosławice  4:1
Bramki: Mateusz Burak - 2, Radosław Kłosowski - 1, Mateusz Adamski - 1

 

TRAMPKARZE
UNIA Gniewkowo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  2:6

Bramki: Mateusz Kubiak - 2
 

JUNIORZY MŁODSI
Cuiavia Inowrocław - UNIA Gniewkowo   0:1
Bramki: Mateusz Zboiński - 1


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: kieras10, 2015-05-04 11:31

ORLICY
Kujawy/Kujawianka Markowice - UNIA Gniewkowo  1:8
Bramki: Jakub Czajkowski - 4, Mateusz Filipiak - 2, Daniel Majer - 1, Bartosz Zakrzewski -1.

 

MŁODZICY
Kujawianka Strzelno - UNIA Gniewkowo  2:2
Bramki: Radosław Kłosowski - 1, Jakub Sieczka - 1

 

TRAMPKARZE
Kujawianka Strzelno - UNIA Gniewkowo  4:0

 

JUNIORZY MŁODSI
UNIA Gniewkowo - Pałuczanka Żnin  2:2
Bramki: Szymon Smolik - 1, Emil Konwiński - 1

 


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: kieras10, 2015-04-27 15:07

ORLICY
Piast Kołodziejewo - UNIA Gniewkowo  0:11
Bramki: Jakub Czajkowski - 4, Daniel Majer - 2, Mateusz Filipiak - 2, Mateusz Kowalski - 2, Bartosz Majer - 1

 

MŁODZICY
UNIA Gniewkowo - Dąb Bąkowo  6:0
Bramki: Radosław Kłosowski - 3, Wojciech Miszczyk - 2, Mateusz Burak - 1

 

TRAMPKARZE
UNIA Gniewkowo - KS UNIA Janikowo  2:6
Bramki: Kacper Makowiecki - 1, Paweł Laks - 1

 

JUNIORZY MŁODSI - PAUZA
 


Archiwum aktualności


Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

KLUB WSPIERAJĄ:

 
Urząd Miejski w Gniewkowie

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Burza Nowa Wieś WielkaUnia Gniewkowo (s)
Burza Nowa Wieś Wielka 6:4 Unia Gniewkowo (s)
2015-06-13, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Noteć Łabiszyn (s) 0:1 KS Unia Janikowo (b)
Burza Nowa Wieś Wielka 6:4 Unia Gniewkowo (s)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:0 Pałuczanka Żnin (s)
GLZS Sadki (b) 2:3 Znicz Rojewo
Dąb Bąkowo 1:2 KS Brzoza
Kujawianka Strzelno 2:0 Czarni Wierzchosławice (s)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 121, wczoraj: 129
ogółem: 860 021

statystyki szczegółowe

Sport.pl