Miejski Ludowy Klub Sportowy "UNIA" Gniewkowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najbliższe spotkanie

Unia Gniewkowo (s)Victoria Gnojno (b)
Unia Gniewkowo (s)   Victoria Gnojno (b)
2014-10-25, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Unia Gniewkowo - Start Radziejów 0:1
Ładowanie...

Losowa galeria

UNIA - Goplania 15.08.2010 Fot. Szymon Stolarski
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wydarzenia

Mecz 2014-10-19, 11:00


herb GLZS Sadki (b) 2:0 herb Unia Gniewkowo (s)
GLZS Sadki (b)   Unia Gniewkowo (s)

Aktualności

Brawa dla sędziów !!

  • autor: UniaG7, 2014-09-20 20:52

KS Brzoza - Unia Gniewkowo 2:1

Bramki:

0:1 - Borowiak Szymon (asysta Mazurski Konrad) 82'

1:1 - Rzut karny dla gospodarzy

2:1 - Rzut wolny dla gospodarzy (z kapelusza).

Kartki:

Hałas Michał (czerwień) 56'

Tomaszewski Sebastian (żółta)

Urbański Tomasz ( 2x żółta) 88'

Skład:

Zudzin Radosław, Piekański Andrzej, Tyburek Rafał,

Tomaszewski Sebastian (Kwiatkowski Aleksander 72'),

Pędowski Bartosz, Sobolewki Tomasz, Urbański Tomasz,

Nawrocki Kamil, Piech Szymon ( Mazurski Konrad 68'),

Balik Mateusz (Borowiak Szymon 80').

Rezerwa:

Stępień Arkadiusz, Jadach Mateusz, Pietrzak Krzysztof,

 


Wygrana na własnym stadionie!!!!

  • autor: UniaG7, 2014-09-14 16:15

UNIA GNIEWKOWO  2:0  ZNICZ ROJEWO

 

BRAMKI:

1:0 - Tomaszewski Sebastian (asysta Sobolewski Tomasz) 40'

2:0  - Piech Szymon 58'

Żółte kartki:

Urbański Tomasz, Tyburek Rafał, Kwiatkowski Aleksander,

Nawrocki Kamil, Tomaszewski Sebastian.

Skład:

Zudzin Radosław, Piekański Andrzej, Tyburek Rafał, Tomaszewski

Sebastian, Pędowski Bartosz, Sobolewki Tomasz, Urbański Tomasz,

Nawrocki Kamil, Borowiak Szymon, Ciejek Mikołaj, Piech Szymon.

Rezerwa:

Hałas Michał, Balik Mateusz, Kaźmierski Piotr, Kwiatkowski

Aleksander, Jadach Mateusz, Pietrzak Krzysztof, Stępień Arkadiusz.

Nie obecni zawodnicy:

Milewski Krzysztof (nie załapany do składu), Konrad

Mazurski (kontuzja), Majewski Rafał (praca).

 

 

 


Remis w Kołodziejewie

  • autor: UniaG7, 2014-09-07 17:03

 

PIAST KOŁODZIEJEWO - UNIA GNIEWKOWO 2:2

 

BRAMKI:

0:1 Ciejek Mikołaj (asysta Urbański Tomasz) 23'

0:2 Pędowski Bartosz (asysta Urbański Tomasz) 28'

1:2 Brończyk Damian 35'

2:2 Brończyk Damian 86'

 

ŻÓŁTE KARTKI:

Borowiak Szymon, Milewski Krzysztof, Nawrocki Kamil,

Sobolewski Tomasz.

 

SKŁAD:

Zudzin Radosław, Borowiak Szymon, Piekański Andrzej,

Sobolewki Tomasz, Kaźmierski Piotr, Piech Szymon, Milewski Krzysztof,

Urbański Tomasz, Nawrocki Kamil, Pędowski Bartosz, Ciejek Mikołaj.

 

REZERWA:

Jadach Mateusz, Stępień Arkadiusz, Pietrzak Krzysztof, Majewski Rafał.


BADANIA LEKARSKIE

  • autor: UniaG7, 2014-09-04 11:09

Badania lekarskie odbędą się 04.09.2014r (czwartek) o godz.18.30

na Stadionie Miejskim w Gniewkowie.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!!!!!

 


JUNIOR MŁODSZY

  • autor: UniaG7, 2014-09-03 21:13

Junior Młodszy

 

ZAGŁĘBIE PIECHCIN - UNIA GNIEWKOWO 1:4 (1:3)

 

Bramki:

0:1 Kmita Adam 3' (asysta Zboiński Maciej)

0:2 Kmita Adam 8' (asysta Zboiński Maciej)

1:2 Zawodnik Gospodarzy

1:3 Demidowicz Wiktor 30'

1:4 Kmita Adam 57'

Skład:

Kleczek Jakub, Kowalski Piotr (74' Jaworski Paweł), Smolik Szymon,

Krzysztofiak Sebastian, Konwiński Emil, Górski Jakub, Burak Kamil,

Demidowicz Wiktor (70' Podkowiński Kamil),

Grzegorek Kamil (58' Lorek Łukasz), Kmita Adam.


Archiwum aktualności


Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

KLUB WSPIERAJĄ:

 
Urząd Miejski w Gniewkowie

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

GLZS Sadki (b)Unia Gniewkowo (s)
GLZS Sadki (b) 2:0 Unia Gniewkowo (s)
2014-10-19, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Burza Nowa Wieś Wielka - Noteć Łabiszyn (s)
KS Unia Janikowo (b) - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Unia Gniewkowo (s) - Victoria Gnojno (b)
Pałuczanka Żnin (s) - GLZS Sadki (b)
Piast Kołodziejewo - Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo - Kujawianka Strzelno
KS Brzoza - Czarni Wierzchosławice (s)

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Noteć Łabiszyn (s) 0:3 KS Brzoza
Czarni Wierzchosławice (s) 2:2 Znicz Rojewo
Kujawianka Strzelno 1:3 Piast Kołodziejewo
Dąb Bąkowo 3:0 Pałuczanka Żnin (s)
GLZS Sadki (b) 2:0 Unia Gniewkowo (s)
Victoria Gnojno (b) KS Unia Janikowo (b)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:7 Burza Nowa Wieś Wielka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 10 gości

dzisiaj: 788, wczoraj: 572
ogółem: 761 602

statystyki szczegółowe

Sport.pl